#zostańwdomu #jesteśmyprzyTobie

Kochani Pacjenci!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż w dobie pandemii Państwa kontakty z lekarzami są mocno ograniczone. Wiemy również, iż poważne choroby które trapiły każdego z nas, nagle nie ustąpiły. Dlatego intensywnie szukaliśmy sposobu, w jaki możemy zapewnić Państwu ciągłość profesjonalnej opieki lekarskiej mimo zagrożenia epidemiologicznego.

Dziś z wielką dumą ogłaszamy, iż w trosce o wasze zdrowie i bezpieczeństwo, stworzyliśmy Mobilną Poradnię Medycyny Rodzinnej Szpakmed - zaawansowany pojazd diagnostyczny, wyposażony w specjalistyczną aparaturę medyczną. Od teraz, wszyscy nasi Pacjenci zostali objęci opieką naszego wyjazdowego zespołu medycznego.

 


 

MOBILNA PORADNIA MEDYCYNY RODZINNEJ SZPAKMED

Jeśli podczas telekonsultacji lekarskiej, stwierdzimy konieczność wizyty bezpośredniej lub wykonania badań diagnostycznych, wyślemy pod Państwa dom lekarza w Mobilnej Poradni Medycyny Rodzinnej Szpakmed. Nasz pojazd, wyposażony jest we wszystkie potrzebne narzędzia diagnostyczne, dokładnie takie, jak w naszych stacjonarnych placówkach.

 

Kogo obejmuje opieka?

Mobilna Poradnia Medycyny Rodzinnej Szpakmed wyjeżdża do wszystkich Pacjentów zapisanych do Poradni Rodzinnych Szpakmed. Wizyty są oczywiście bezpłatne.

 

W jaki sposób zapewniamy bezpieczeństwo wizyt?

Pojazd został skonstruowany w taki sposób, że Pacjent znajduje się w nim w oddzielnej, szczelnej strefie z niezależnym systemem wentylacji. Dzięki zastosowaniu szyby plexi, zdalnego stetoskopu oraz rękawic inkubatorowych, powietrze pomiędzy strefą Pacjenta a lekarzem jest skutecznie oddzielone. Po każdej wizycie, w strefie Pacjenta uruchamiany jest ozonator, który skutecznie eliminuje wszystkie wirusy i bakterie.

 

Uwaga!

Nasz pojazd nie służy do badania Pacjentów z podejrzeniem epidemiologicznym czy pobierania wymazów. Mobilna Poradnia Medycyny Rodzinnej Szpakmed została stworzona z myślą o wszystkich Pacjentach wymagających kompleksowej diagnostyki lekarskiej w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

 

 

Nie udałoby nam się wdrożyć w życie naszej wizji, gdyby nie wspaniali ludzie, którzy od początku uczestniczyli w naszym projekcie. Pragniemy podziękować firmom @JAKUBIEC oraz @ZPMKUŚ, za finansowe wsparcie projektu. Dziękujemy również firmom @RPMotocar oraz @GIGA studio reklamy za kreatywność, wiele godzin ciężkiej pracy i zaangażowanie, dzięki któremu powstał nasz pojazd. Jesteście prawdziwymi bohaterami. Dziękujemy!

#zostańwdomu #jesteśmyprzyTobie #mobilnyPOZ