Kariera

Kariera w Grupie Szpakmed - miejsce dla ludzi z pasją.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Grupą Medyczną skupiającą ponad 30 poradni specjalistycznych, dwie nowoczesne Poradnie Medycyny Rodzinnej, Poradnię Rehabilitacyjną oraz 4 pracownie diagnostyczne. Dając zatrudnienie ponad stu trzydziestu osobom jesteśmy też jednym z największych pracodawców branży medycznej w regionie. Każdego dnia grono naszych pacjentów się powiększa, dlatego spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność w tworzeniu nowych stanowisk pracy oraz poszukiwaniu ludzi ambitnych i zaangażowanych we współtworzenie przyjaznych, nowoczesnych placówek medycznych.

 

Silna drużyna

Doskonale rozumiemy, że prawdziwą siłę marki tworzą ludzie. Uważamy, że prawdziwą i stabilną przyszłością Grupy Szpakmed jest zgrany i silny zespół profesjonalistów, dzięki którym nasi pacjenci mogą czuć się bezpieczenie. Kochamy, to co robimy, i każdego dnia staramy się zarażać tym wszystkich z którymi pracujemy. Jesteśmy fair, a to oznacza że respektujemy ustalone zasady i dotrzymujemy obietnic. Naszą współpracę opieramy na partnerstwie i równym traktowaniu wszystkich osób w zespole.

 

Czas dla siebie

Naszym pracownikom oferujemy karty sportowe OK System które dają nielimitowany, bezpłatny dostęp do większości obiektów sportowych w kraju.

 

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy ubezpieczenie na życie w międzynarodowej grupie Nationale Nederlanden.

 

Jesteśmy fair

Zatrudniamy tylko na podstawie umów o pracę, chyba że to pracownik zażyczy sobie innej formy zatrudnienia.

 

Mobilność

Do dyspozycji naszego zespołu pozostają ogólnodostępne samochody służbowe, możliwy jest również leasing pracowniczy dzięki któremu każdy może dostać od nas samochód służbowy do użytku prywatnego.

 

Szacunek

Każdy z nas jest inny, i właśnie to pozwala nam budować silną drużynę. Poszanowanie dla odmiennych opinii, poglądów czy stylu życia wyznaczają nasz styl komunikacji w którym szacunek zawsze pozostaje na pierwszym miejscu.

 

 

 

 Aktualne oferty pracy:

Pielęgniarka Rodzinna

 

Lokalizacja:

- Oddział Bykowina lub Oddział Godula

 

Zakres oferty:

- Umowa o pracę

- Pełny etat

 

Wymagania:

- Wykształcenie pielęgniarskie

- Kurs pielęgniarki rodzinnej

- Uprawnienia do zbierania deklaracji POZ

- Prawo jazdy kat. B

- Wysoki poziom empatii


Pielęgniarka

 

Lokalizacja:

- Oddział Bykowina

 

Zakres oferty:

- Umowa o pracę

- Pełny etat

 

Wymagania:

- Wykształcenie pielęgniarskie

- Wysoki poziom empatii

 
Wyślij CV lub zadzwoń:

kadry@szpakmed.pl

 

Grażyna Zając

Specjalista ds. kadr i płac

tel. 791-691-921