Kariera

Kariera w Grupie Szpakmed - miejsce dla ludzi z pasją.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Grupą Medyczną skupiającą ponad 30 poradni specjalistycznych, trzy nowoczesne Poradnie Medycyny Rodzinnej, Poradnię Rehabilitacyjną oraz 4 pracownie diagnostyczne. Dając zatrudnienie ponad stu czterdziestu osobom jesteśmy też jednym z największych pracodawców branży medycznej w regionie. Każdego dnia grono naszych pacjentów się powiększa, dlatego spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność w tworzeniu nowych stanowisk pracy oraz poszukiwaniu ludzi ambitnych i zaangażowanych we współtworzenie przyjaznych, nowoczesnych placówek medycznych.

 

Silna drużyna

Doskonale rozumiemy, że prawdziwą siłę marki tworzą ludzie. Uważamy, że prawdziwą i stabilną przyszłością Grupy Szpakmed jest zgrany i silny zespół profesjonalistów, dzięki którym nasi pacjenci mogą czuć się bezpieczenie. Kochamy, to co robimy, i każdego dnia staramy się zarażać tym wszystkich z którymi pracujemy. Jesteśmy fair, a to oznacza że respektujemy ustalone zasady i dotrzymujemy obietnic. Naszą współpracę opieramy na partnerstwie i równym traktowaniu wszystkich osób w zespole.

 

Czas dla siebie

Naszym pracownikom oferujemy karty sportowe OK System które dają nielimitowany, bezpłatny dostęp do większości obiektów sportowych w kraju.

 

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy ubezpieczenie na życie w międzynarodowej grupie Nationale Nederlanden.

 

Jesteśmy fair

Zatrudniamy tylko na podstawie umów o pracę, chyba że to pracownik zażyczy sobie innej formy zatrudnienia.

 

Mobilność

Do dyspozycji naszego zespołu pozostają ogólnodostępne samochody służbowe, możliwy jest również leasing pracowniczy dzięki któremu każdy może dostać od nas samochód służbowy do użytku prywatnego.

 

Szacunek

Każdy z nas jest inny, i właśnie to pozwala nam budować silną drużynę. Poszanowanie dla odmiennych opinii, poglądów czy stylu życia wyznaczają nasz styl komunikacji w którym szacunek zawsze pozostaje na pierwszym miejscu.

 

 


 

 Aktualne oferty:

 

Pielęgniarka POZ:

 

Warunki zatrudnienia:

-umowa o pracę lub kontrakt

-pełny etat

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie medyczne,

-dyspozycyjność,

- znajomość obsługi komputera.

 

Mile widziane:

-kurs szczepień ochronnych dla dzieci lub/i dorosłych,

-kurs pielęgniarstwa rodzinnego,

-znajomość programu mMedica,

-prawo jazdy kat. B.

 

Lekarz POZ (Lekarz Medycyny Rodzinnej/Pediatra/Internista)

Warunki zatrudnienia:

-Umowa o pracę lub kontrakt

-Pełny etat/pół etatu/godziny

 

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe

- Ukończona specjalizacja

 

 

Lekarz bez specjalizacji (praca w POZ dla dorosłych)

Warunki zatrudnienia:

-Umowa o pracę lub kontrakt

-Pełny etat/pół etatu/godziny

 

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe

   

 

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij nam swoje CV lub zadzwoń:

 

kadry@szpakmed.pl

 

Grażyna Zając

Specjalista ds. kadr i płac

tel. 791-691-921

 

 

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27.04.2016 roku (dalej RODO), uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności, gdzie zostały wskazane i opisane wszelkie informacje związane z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez SZPAKMED Sp. z o. o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Szpaków 33, 41-705 Ruda Śląska, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, Wydział X Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000420766, posługująca się nr NIP: 641-252-85-58, REGON: 242935565.