Nasz zespół
Zarząd
Michał Rozewicz
Prezes Zarządu
Dagmara Cyba
Wiceprezes Zarządu
Krzysztof Gałdyś
Wiceprezes Zarządu
Ada Rozewicz
Dyrektor ds. medycznych
Kierownik Oddziału Szpakmed - Godula
Barbara Brańska Latała
Kierownik Oddziału Szpakmed - Rehabilitacja
Grażyna Zając
Specjalista ds. kadr i płac
Joanna Rojowiec
Pielęgniarka Koordynująca
Iwona Borowska
Pielęgniarka Koordynująca
Lekarze
dr Wanda Makarewicz-Kowalska
Okulistyka
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Agata Elias-Bryzgalska
Okulistyka
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Bogusław Gac
Otolaryngologia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Grażyna Kaczor
Dermatologia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Sonia Jadwiszczok
Dermatologia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr n.med Janina Zdrzałek
Neurologia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr n.med Jerzy Łanowy
Alergologia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Krzysztof Krawczyk
Chirurgia Ogólna, Proktologia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Jerzy Zdrzałek
Chirurgia Ogólna
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr n.med Piotr Loska
Choroby Naczyń
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr n.med Barbara Tomaszek-Słota
Choroby Naczyń
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr n.med. Jan Gębka
Urologia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Łukasz Mądry
Urologia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Piotr Siwek
Leczenie osteoporozy
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Ryszard Wichary
Hematologia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr n.med Wojciech Romanowski
Endokrynologia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Janina Taraszkiewicz
Nefrologia Dziecięca
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmede - Bykowina
ul.Szpaków 33
dr Elżbieta Piasecka-Frąc
Neurologia Dziecięca
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Danuta Szołtysik-Polczyk
Medycyna Pracy
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Barbara Brańska-Latała
Poradnia Rehabilitacyjna
ul. Podlas 34
dr Piotr Machota
Pracownia USG
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Przemysław Beśka
Pracownia USG
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
dr Magdalena Ryba
Pracownia USG
Szpakmed Kochłowice
ul. Radoszowska 163
dr Diana Ali-Bsoul
Medycyna Rodzinna
dr Olena Herasymova
Medycyna Rodzinna
dr Katarzyna Leboda
Medycyna Rodzinna
dr Anna Komar
Medycyna Rodzinna
dr Barbara Dobrzańska - Warzecha
Medycyna Rodzinna/Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Magdalena Szot
Medycyna Rodzinna/Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Inna Blińska
Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Irena Karpińska-Derda
Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Anna Ogińska - Siedlak
Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Dominika Świątek-Rawińska
Medycyna Rodzinna
dr Adam Smoleń
Medycyna Rodzinna
dr Grzegorz Isakiewicz
Medycyna Rodzinna
dr Krzysztof Kuźniar
Medycyna Rodzinna
dr Monika Całka
Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Martyna Saternus
Medycyna Rodzinna/Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Aleksandra Kłuś
Medycyna Rodzinna
dr Michalina Mazurkiewicz
Medycyna Rodzinna
dr Jakub Jurecki
Medycyna Rodzinna
dr Damian Mazur
Medycyna Rodzinna
dr Krzysztof Duda
Medycyna Rodzinna
dr n.med. Ada Rozewicz
Medycyna Rodzinna/Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Ewa Siwczyk
Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
Poradnia Medycyny Rodzinnej Szpakmed - Godula
ul. Karola Goduli 34
dr Karolina Szymańska-Kurek
Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Andrzej Badeński
Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Agnieszka Szymlak
Medycyna Rodzinna/Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Michalina Malik
Medycyna Rodzinna/Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Beata Knosała
Medycyna Rodzinna
dr Grażyna Sauer
Medycyna Rodzinna
dr Barbara Papiernik - Podolska
Medycyna Rodzinna/Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Michalina Karaś
Medycyna Rodzinna
dr Aleksandra Pilśniak
Medycyna Rodzinna
dr Wojciech Buras
Medycyna Rodzinna
dr Kinga Frąckiel
Medycyna Rodzinna
dr Szymon Leonik
Medycyna Rodzinna
dr Adam Walkus
Medycyna Rodzinna/Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Michalina Rucińska - Simon
Medycyna Rodzinna
dr Iwona Woźnica
Medycyna Rodzinna
dr Małgorzata Szprucińska
Medycyna Rodzinna
dr Iga Buława
Medycyna Rodzinna
dr Natalia Yuriv
Medycyna Rodzinna dla dzieci (Pediatria)
dr Szczepan Sędek
Medycyna Rodzinna
dr Wojciech Torbus
Stomatolog
Szpakmed Kochłowice
ul. Radoszowska 163
dr Piotr Szyszka
Stomatolog
Szpakmed Kochłowice
ul. Radoszowska 163
dr Jacek Rybka
Stomatolog
Szpakmed Kochłowice
ul. Radoszowska 163
dr Edyta Olakowska
Ginekolog
Szpakmed Kochłowice
ul. Radoszowska 163
dr Kaja Skowronek
Ginekolog
Szpakmed Kochłowice
ul. Radoszowska 163
doc. Stanisław Włoch
Ginekolog
Szpakmed Kochłowice
ul. Radoszowska 163
mgr Urszula Kandziora-Cegielska
Logopedia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
mgr Anna Walczyk-Paciuch
Logopedia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
mgr Marek Kierzek
Logopedia
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul. Szpaków 33
Pielęgniarki, Położne, Asystentki
Teresa Szołtysik
Okulistyka
Przychodnie Specjalistyczne Szpakmed - Bykowina
ul.Szpaków 33
Nikola Nicińska
Pielęgniarka Medycyny Rodzinnej
Aleksandra Swadźba
Pielęgniarka Medycyny Rodzinnej
Wioleta Gadacz
Pielęgniarka Medycyny Rodzinnej
Arleta Studzińska
Medycyna Pracy/Pielęgniarka Medycyny Rodzinnej
Anna Tomaszek
Pielęgniarka Medycyny Rodzinnej
Iwona Dąbrowska
Pielęgniarka Medycyny Rodzinnej
Halina Wnuk
Pielęgniarka Środowiskowa i Medycyny Rodzinnej
Joanna Rojowiec
Pielęgniarka Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
Monika Hampel
Pielęgniarka Medycyny Rodzinnej
Patrycja Sidorkiewicz
Położna
Beata Korbiel
Położna
Katarzyna Czylok
Położna
Barbara Polak
Asystentka Stomatologiczna
Dorota Jegla
Asystentka Stomatologiczna
Fizjoterapeuci
Anna Wrońska
Fizjoterapia
Poradnia Rehabilitacyjna - Godula
ul. Podlas 34
Agnieszka Gneza
Fizjoterapia
Poradnia Rehabilitacyjna - Godula
ul. Podlas 34
Magdalena Górecko
Fizjoterapia
Poradnia Rehabilitacyjna - Godula
ul. Podlas 34
Angelika Kurowska
Fizjoterapia
Poradnia Rehabilitacyjna - Godula
ul. Podlas 34
Justyna Dragon
Fizjoterapia
Poradnia Rehabilitacyjna - Godula
ul. Podlas 34
Laura Konop
Fizjoterapia
Poradnia Rehabilitacyjna - Godula
ul. Podlas 34
Wiktoria Jaruszewska
Fizjoterapia
Poradnia Rehabilitacyjna - Godula
ul. Podlas 34
Doradcy Obsługi Pacjenta
Monika Gawlik
Kierownik ds. Obsługi Pacjenta
Aleksandra Baranowicz
Kierownik Infolinii
Magdalena Beger
Koordynator Oddziału Szpakmed Godula
Aleksandra Halbowicz
Obsługa Pacjenta
Daria Wróblewska
Obsługa Pacjenta
Aleksandra Brzezińska
Obsługa Pacjenta
Joanna Działach
Obsługa Pacjenta
Sandra Michałek - Kałuża
Obsługa Pacjenta
Patrycja Kałużny
Obsługa Pacjenta
Żaneta Malinowska
Obsługa Pacjenta
Anna Domagała
Obsługa Pacjenta
Magdalena Tadeja
Obsługa Pacjenta
Dział Organizacyjny
Monika Witek
Główna Księgowa
Marek Pawlicki
Obsługa Informatyczna
Tadeusz Jończyk
Obsługa Informatyczna
Łukasz Szołtysek
Obsługa Informatyczna
Arkadiusz Kałamaga
Obsługa Informatyczna
Katarzyna Golowska-Kowalska
Obsługa Informatyczna
Krzysztof Gałdyś
Obsługa BHP
Marcin Sztajerski
Obsługa ISO
mec. Bożena Łuszczyńska
Obsługa Prawna
mec. Krzysztof Psota
Obsługa Prawna
Natalia Spyra
Obsługa Prawna
Dział Utrzymania
Krzysztof Bregulla
Obsługa Sprzętu Medycznego